E-book zdarma

Rozhýbejte své tělo (i mysl) v 6 krocích

Proč si mám e-book stáhnout?

  • Chci začít s pohybem.
  • Chci v něm vytrvat.
  • Zjistím, proč jsem dříve pohyb vzdal/a.
  • Konečně se opravdu rozhýbu. :-)

Ukázka z e-booku:

Víme, že jsme už tolikrát selhali, nevydrželi, tolikrát jsme porušili naše předsevzetí, zkrátka bere nám to vítr z plachet už na začátku. Máme strach z neúspěchu, dalšího selhání, potvrzení naší neschopnosti a lámeme nad sebou hůl.

Mám pro vás velmi dobrou zprávu hned na začátek: začít s pohybem a vytrvat v něm není otázkou pevné vůle! Jak to tedy je? Odhalím vám tajemství… :-) V 6 krocích.

Asi tak 20x jsem začínala s pohybem a 19x jsem přestala. Hledala jsem, poučila se a nakonec USPĚLA. Teď provedu já Vás počátečními úskalími na cestě k pohybu a pomůžu Vám vytrvat.

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí.

A co na e-book říkají čtenáři?

Myslím si, že e-book opravdu dal návod, čeho se držet, abychom v pohybu vytrvali. Rozhodně bych jej doporučila všem svým klientům, známým, jednoduše všem. Protože jakmile dostanete do těla pohyb, dostanete do těla život. Pak radost, dobrou náladu, klid, čas sama se sebou a to vše to vede k lepšímu zdraví. A jakmile funguje zdraví, může fungovat cokoliv. Rozhodně by mě zajímala rozšířená forma a hlavně podrobnější návod. Resp. jaké otázky si položit, abych si opravdu dokázala odpovědět a byla k sobě upřímná. Přemýšlení nad svou vlastní osobou je totiž často nejtěžší a mít v nabídce v závěru odkaz na podrobný návod za peníze, včetně otázek, jaké si položit, aby mě krok po kroku dovedly k cíli, pak si i onen další a podrobný e-book ráda koupím.

Bc. Pavla Černá Hassmannovákouč, mentor, poradce osobního růstu, www.rozvijimse.cz/vasi-koucove/pavla-cerna/

Myslím, že to, co e-book slibuje, rovněž splňuje. Ukazuje jednoduchý, ale velmi praktický a jasný postup při plnění předsevzetí. Myslím, že je tento postup aplikovatelný na více oblastí života, nejen na předsevzetí začít cvičit a vytrvat v tom. Jednotlivé kroky dávají smysl, navazují na sebe a praktické úkoly a příklady účinnost návodu podporují. Líbí se mi zapálení, které pro své projekty máte, proto mě e-book velmi zajímal. Od doby, co cvičíte, jsou na Vás vidět změny, nejen na postavě, která se formovala už i naší spoluprací, ale především na náladě. E-book bych doporučila především lidem, co mají touhu něco změnit, ale chybí jim potřebná motivace. Tím, že budou následovat jednotlivé body a plnit úkoly, si postupně vytvoří návyk, což je při dosahování dlouhodobého cíle zásadní - hlavně vytrvat! Doporučuji klidně přečíst i víckrát, nebo se k němu vrátit v "krizi" - když hrozí selhání.

Mgr. Hana Volencováwellness a fitness trenér, výživové poradenství, www.hanavolencova.webnode.cz